Firma sprzątająca Brwinów

Profesjonalna firma sprzątająca Brwinów

Poszukujesz doświadczonych pracowników do posprzątania mieszkania, domu albo biura? Rozwiązaniem jest Polished Cleaning Services – profesjonalna firma sprzątająca. Brwinów to obszar, na którym z sukcesem działamy od lat, ale świadczymy również usługi dla klientów z okolic i dalszych terenów województwa. Nasze umiejętności oraz kwalifikacje potwierdza szerokie grono zadowolonych klientów. Możemy się także poszczycić stosownymi certyfikatami. Z każdym klientem podpisujemy pisemną gwarancję jakości wykonania usług.
W pracy wykorzystujemy wyłącznie nowoczesne, skuteczne preparaty i materiały czyszczące, takie jak m.in. mopy z mikrofazy, ścierki z mikrowłókien, filtry powietrza HEPA w odkurzaczach czy wysokiej jakości środki chemiczne.

Usługi firmy sprzątającej z Brwinowa dla osób prywatnych i firm

Oferujemy usługi dla Klientów biznesowych oraz indywidualnych. Zapewniamy kompleksowe prace dopasowane do różnych potrzeb i oczekiwań. Proponujemy sprzątanie ogólne, które obejmuje odkurzanie oraz mycie podłóg, czyszczenie armatury łazienkowej, sedesów, umywalek, blatów, luster i sprzętów AGD z zewnątrz. W ramach tej usługi wykonujemy także usuwanie kurzu czy plam z różnych powierzchni, opróżnianie koszy na śmieci, mycie parapetów, grzejników z zewnątrz, włączników, gniazdek oraz dostępnego oświetlenia.
Nasza firma sprzątająca z Brwinowa oferuje też pakiet sprzątania dogłębnego, który, oprócz wymienionych prac, obejmuje dodatkowo mycie urządzeń AGD w środku, czyszczenie powierzchni wewnętrznych (np. szafek) i trudno dostępnych miejsc, usuwanie zabrudzeń z kabin prysznicowych, wanien, okien, lodówki, a także czyszczenie tapicerki i zmywanie naczyń.
W zakres naszych usług wchodzi ponadto sprzątanie niestandardowe, które dotyczy umycia powierzchni wskazanych przez klienta, w tym m.in. konkretnych pomieszczeń, podłóg, okien oraz sprzętów AGD. W ramach tego pakietu proponujemy też wynajęcie specjalistów według taryfy godzinowej. Jesteśmy otwarci na życzenia klienta, dlatego możemy w pełni dopasować zakres usług do jego wymagań.