Firma sprzątająca Pruszków

Polished – firma sprzątająca Pruszków

Oferujemy kompleksowe usługi porządkowe. Sprzątamy zarówno pomieszczenia prywatne, jak i biurowe. Jesteśmy doskonale przygotowani do pracy na terenie Pruszkowa oraz okolic. Pomagamy utrzymać w czystości każdą przestrzeń osobistą czy wspólną.
Nasza firma sprzątająca w Pruszkowie gotowa jest spełnić najsurowsze oczekiwania klientów. Za pomocą kreatora usług dopasują Państwo zamówienie do własnych potrzeb, a my skontaktujemy się z gotową wyceną.
Sprzątamy w ramach kilku głównych wariantów, które można dowolnie personalizować. Opcja Standard to podstawowe uporządkowanie i wyczyszczenie najważniejszych elementów mieszkania. Odkurzenie i umycie podłóg, a także dokładne sprzątanie codziennie używanych powierzchni. Do pracy używamy wówczas tradycyjnych środków chemicznych.
Wariant Premium zawiera dodatkowo takie usługi, jak czyszczenie miejsc trudno dostępnych. Umyjemy także sprzęty AGD czy szafki od wewnątrz. To opcja idealna dla osób, które nie lubią szorować mikrofalówki czy piekarnika. Zajmiemy się także lodówką i czyszczeniem tapicerki. Umyjemy okna. Opcja Premium zadowoli osoby niemające czasu czy chęci na tak dokładne sprzątanie. Pracę wykonujemy za pomocą nowoczesnych środków czyszczących, które pozwolą zachować czystość na dłużej. Polished to pierwsza firma porządkowa w Pruszkowie, która ma tak rozbudowany wachlarz usług.
Mogą także zamówić Państwo opcję niestandardową. Specjalista zajmie się wówczas tylko wskazanymi pomieszczeniami lub powierzchniami domu. Jeśli potrzebują Państwo jedynie umyć okna lub wyczyścić tapicerkę – zapraszamy do kontaktu. Znajdziemy rozwiązanie.

Firma sprzątająca Pruszków – gwarancja dokładności

W Polished dbamy o szczegóły. Nie pominiemy żadnego kąta. Nasi wykwalifikowani specjaliści dobrze wiedzą również, jakich środków chemicznych użyć do czyszczenia powierzchni. Już wkrótce Państwa dom lub biuro może lśnić czystością i zachwycać domowników oraz gości.
W Polished skupiamy się na zadowoleniu klientów. To dlatego od początku współpracy ustalamy oczekiwania i dobieramy wachlarz usług do realnych potrzeb. To właśnie wyróżnia nas spośród innych firm sprzątających w Pruszkowie.