Firma sprzątająca Tarczyn

Zapraszamy!

Zadzwoń +48 507 979 013

lub napisz [email protected]

Firma sprzątająca Tarczyn

Serwis sprzątający Tarczyn

Sprzątanie serwis Tarczyn

Profesjonalny serwis sprzątający Tarczyn

Firma sprząta Tarczyn
Profesjonalna firma sprzątająca Tarczyn

Potrzebujesz usług typu outsource w biurze by twoi pracownicy mogli skupić się na swoich zadaniach zamiast na sprzątaniu stanowiska pracy? Może powierzchnia twojego domu jest dość duża, że nie możesz pogodzić innych obowiązków z dogłębnym sprzątaniem i potrzebujesz raz na jakiś czas pomocy? Polished Cleaning Services świadczy usługi zarówno w miejscach pracy, halach czy magazynach, jak i w twoim prywatnym domu. 

W Polished Cleaning Services masz trzy usługi do wyboru: ogólne, dogłębne, niestandardowe, a dodatkowo posiadamy do wyboru dwa warianty środków chemicznych w wersji standard (środki chemiczne wysokiej jakości, mopy bawełniane, ścierki domowe, ścierki wiskozowe, standardowe filtry powietrza w odkurzaczach) i premium (Możliwość wpisania nazwy producenta chemii, bądź konkretnego środka chemicznego, środki chemiczne z najwyższej jakości, mopy z mikrofazy, ścierki z mikrowłókien, filtry powietrza HEPA w odkurzaczach. Środki w wersji Premium są nowoczesnymi produktami, które wyczyszczą każde mieszkanie, a dodatkowo zapewnią czystość na dłużej. Przykładowo – ścierki mikrowłóknowe sięgają 6 razy bardziej w głąb czyszczonej powierzchni, efektem czego widoczny kurz pojawi się znacznie później).

Zajmujemy się kompleksowo sprzątaniem mieszkań, powierzchni biurowych oraz placów budowy na terenie Warszawy i okolic. Działamy we wszystkich dzielnicach Warszawy, zarówno Bemowie, Targówku, Ochocie, Wilanowie, Białołęce, Woli czy też na terenie Jabłonny, Nowego Dworu Mazowieckiego, Pruszkowa, Tarczyna Mazowieckiego, Grodziska Mazowieckiego, Konstancina Jeziorna czy Otwocka.  Jeśli sprzątamy u Państwa częściej niż raz w tygodniowo, to cena zostanie dobrana indywidualnie.  Nasz profesjonalizm potwierdzają liczne certyfikaty, a doświadczenie pozwala na różnorodność usług, jakie możemy wykonywać – od sprzątania domów jednorodzinnych i mieszkań, po budowy, hale, imprezy, hotele i wiele innych.

Firma sprzątająca Tarczyn

Firma sprzątająca Tarczyn