Sprzątanie Bielany

Zapraszamy!

Zadzwoń +48 507 979 013

lub napisz [email protected]

Sprzątanie Bielany

Serwis sprzątający Bielany

Sprzątanie serwis Bielany

Profesjonalny serwis sprzątający Bielany

Firma sprzątająca Bielany
Profesjonalna firma sprzątająca Bielany

Usługi sprzątania na Warszawskich Bielanach? Tylko w Polished Cleaning Services! Jesteśmy firmą działającą całodobowo na terenie Warszawy i w okolicznych miejscowościach. Co nas cechuje? Wysoki profesjonalizm, punktualność i rzetelność, w wykonywanych przez nas usługach. 

W Polished Cleaning Services masz trzy usługi do wyboru: ogólne, dogłębne, niestandardowe, a dodatkowo posiadamy do wyboru dwa warianty środków chemicznych w wersji standard (środki chemiczne wysokiej jakości, mopy bawełniane, ścierki domowe, ścierki wiskozowe, standardowe filtry powietrza w odkurzaczach) i premium (Możliwość wpisania nazwy producenta chemii, bądź konkretnego środka chemicznego, środki chemiczne z najwyższej jakości, mopy z mikrofazy, ścierki z mikrowłókien, filtry powietrza HEPA w odkurzaczach. Środki w wersji Premium są nowoczesnymi produktami, które wyczyszczą każde mieszkanie, a dodatkowo zapewnią czystość na dłużej. Przykładowo – ścierki mikrowłóknowe sięgają 6 razy bardziej w głąb czyszczonej powierzchni, efektem czego widoczny kurz pojawi się znacznie później).

Zapraszamy także do skorzystania z Kreatora Usług, dostępnego na naszej stronie internetowej, dzięki któremu możesz zaplanować i zgłosić zapotrzebowanie na nasz serwis. Każdego klienta traktujemy indywidualnie, ponieważ właśnie twoja satysfakcja jest dla nas najważniejsza. Dołącz do setek zadowolonych klientów już dziś!

Sprzątanie Bielany

Sprzątanie Bielany