Sprzątanie Mińsk Mazowiecki

Zapraszamy!

Zadzwoń +48 507 979 013

lub napisz [email protected]

Sprzątanie Mińsk Mazowiecki

Serwis sprzątający Mińsk Mazowiecki

Sprzątanie serwis Mińsk Mazowiecki

Profesjonalny serwis sprzątający Mińsk Mazowiecki

Firma sprzątająca Mińsk Mazowiecki
Profesjonalna firma sprzątająca Mińsk Mazowiecki

Dbanie o wspólną przestrzeń biurową zdaje się trudniejsze, niż wydawało się z początku? Ekspress do kawy każdego ranka tonie w litrach rozlanej kawy i mleka, z lodówki wydobywa się nieprzyjemny zapach pozostawionego na weekend jedzenia przez anonimowego pracownika, a do mikrofalówki już dawno, wszyscy boją się zaglądać?

Jeśli choć na jedno z pytań, padła twierdząca odpowiedź… Z pomocą przychodzi Polished Cleaning Services. Jesteśmy profesjonalną firmą świadczącą usługi z zakresu kompleksowego sprzątania przestrzeni biurowych, hal przemysłowych, mieszkań oraz innych przestrzeni. Zapewniamy szeroki wachlarz usług sprzątających i porządkowych, dopasowanych do twoich potrzeb. Jesteśmy rzetelną i sprawdzoną firmą, a jakość naszych usług potwierdzają liczne certyfikaty. Zajmujemy się między innymi; odkurzanie, mycie podłogi, wyczyszczenie dostępnych powierzchni z kurzu i plam, wyczyszczenie armatury łazienkowej, wyczyszczenie sedesów, szorowanie blatów, polerowanie luster, czyszczenie parapetów, kabin prysznicowych, wanien, mycie okien, wyczyszczenie gniazdek i włączników oraz wiele innych czynności związanych z dogłębnym oczyszczaniem twojego mieszkania.

Klientom, którzy korzystają z naszych usług 4 razy w miesiącu przysługuje wyjątkowy prezent. Dla nas nie ma znaczenia, gdzie przebywasz, ponieważ działamy całodobowo nie tylko w Warszawie, ale także świadczymy usługi dla mieszkańców Starych Babic.  W Polished Cleaning Services twoje zadowolenie jest najważniejsze, dlatego każde zlecenie traktowane jest indywidualnie, lecz nasze starania pozostają jak zawsze na najwyższym poziomie.

Sprzątanie Mińsk Mazowiecki

Sprzątanie Mińsk Mazowiecki