Tanie sprzątanie Grodzisk Mazowiecki

Zapraszamy!

Zadzwoń +48 507 979 013

lub napisz [email protected]shed.pl

Tanie sprzątanie Grodzisk Mazowiecki

Tani serwis sprzątający Grodzisk Mazowiecki

Tanie sprzątanie serwis Grodzisk Mazowiecki

Profesjonalny serwis sprzątający tanio Grodzisk Mazowiecki

Firma sprzątająca tanio Grodzisk Mazowiecki
Profesjonalna firma sprzątająca tanio Grodzisk Mazowiecki

Oddając swoje obowiązki w ręce kompetentnych profesjonalistów z Polished Cleaning Services, masz okazję poświęcić więcej czasu na ważniejsze sprawy w twoim życiu. Działamy całodobowo na terenie dzielnicy Włochy oraz na terenie całej Warszawy i okolic. Aby maksymalnie wesprzeć twoje potrzeby, oferujemy trzy różne rodzaje sprzątania. Posiadamy również szereg zniżek lojalnościowych dla naszych klientów! Oferujemy różne usługi sprzątające, między innymi: 

  • Jeśli po pierwsze sprzątaniu kolejne odbędzie się w ciągu 5 dni, przysługuje Państwu zniżka na drugie sprzątanie. Jej wysokość jest zależna od powierzchni czyszczonej przestrzeni. 
  • Jeśli nasza współpraca  trwa 12 miesięcy i w tym okresie przynajmniej 12 razy sprzątaliśmy w Państwa lokalu, to z przyjemnością zaproponujemy spersonalizowaną obniżoną ofertę na kolejne 12 miesięcy. 
  • Klientom, którzy korzystają z naszych usług 4 razy w miesiącu przysługuje wyjątkowy prezent.
  • Jeśli sprzątamy u Państwa częściej niż raz w tygodniowo, to cena zostanie dobrana indywidualnie. 

Wybierając Polished Cleaning Services dołączasz do sieci zadowolonych klientów!  Wypróbuj nasze usługi, a z pewnością zostaniesz z nami na dłużej! Poza sprzątaniem domów, oferujemy też swoje usługi sprzątania w miejscach pracy, hotelach, halach, na budowach oraz po różnorodnych eventach. Skontaktuj się z nami, aby poznać szczegóły naszej bezkonkurencyjnej oferty!

 

Tanie sprzątanie Grodzisk Mazowiecki

Tanie sprzątanie Grodzisk Mazowiecki