Tanie sprzątanie Karczew

Zapraszamy!

Zadzwoń +48 507 979 013

lub napisz [email protected]

Tanie sprzątanie Karczew

Tani serwis sprzątający Karczew

Tanie sprzątanie serwis Karczew

Profesjonalny serwis sprzątający tanio Karczew

Firma sprzątająca tanio Karczew
Profesjonalna firma sprzątająca tanio Karczew

Polished Cleaning Services oferuje profesjonalne mycie okien na terenie Legionowa, miejscowości Jabłonna oraz Warszawy i jej okolic. Nasi eksperci koncentrują się na celu, nie zapominając również o indywidualnych potrzebach klienta. Doświadczenie i profesjonalizm potwierdzają liczne referencje i certyfikaty, dlatego warto nam zaufać. Naszymi głównymi cechami są uczciwość, punktualność, a nasz personel wyróżnia się wysoką kulturą osobistą i skrupulatnością w wykonaniu powierzonych zadań. Kierujemy się uwagami naszych klientów, by zapewnić komfortowy przebieg wykonania zlecenia oraz dążyć do perfekcji w swoich działaniach. Nie musisz dłużej szukać, już teraz dołącz do grona zadowolonych klientów!

Posiadamy również szereg zniżek lojalnościowych dla naszych klientów!

  • Jeśli po pierwsze sprzątaniu kolejne odbędzie się w ciągu 5 dni, przysługuje Państwu zniżka na drugie sprzątanie. Jej wysokość jest zależna od powierzchni czyszczonej przestrzeni. 
  • Jeśli nasza współpraca  trwa 12 miesięcy i w tym okresie przynajmniej 12 razy sprzątaliśmy w Państwa lokalu, to z przyjemnością zaproponujemy spersonalizowaną obniżoną ofertę na kolejne 12 miesięcy. 
  • Klientom, którzy korzystają z naszych usług 4 razy w miesiącu przysługuje wyjątkowy prezent.
  • Jeśli sprzątamy u Państwa częściej niż raz w tygodniowo, to cena zostanie dobrana indywidualnie.
Tanie sprzątanie Karczew

Tanie sprzątanie Karczew