Tanie sprzątanie Wesoła

Zapraszamy!

Zadzwoń +48 507 979 013

lub napisz [email protected]

Tanie sprzątanie Wesoła

Tani serwis sprzątający Wesoła

Tanie sprzątanie serwis Wesoła

Profesjonalny serwis sprzątający tanio Wesoła

Firma sprzątająca tanio Wesoła
Profesjonalna firma sprzątająca tanio Wesoła

Szukasz sprawdzonej, profesjonalnej firmy outsourcingowej, która zajmie się oczyszczeniem twojej przestrzeni, a swoje kompetencje może potwierdzić licznymi certyfikatami oraz referencjami? Jeżeli potrzebujesz profesjonalnej ekipy do sprzątania mieszkania, biura, placówek usługowych oraz takiej, która pomoże w przywróceniu czystości po remoncie i budowie, sprawdź ofertę Polished Cleaning Services. Posiadamy również szereg zniżek lojalnościowych dla naszych klientów!

  • Jeśli po pierwsze sprzątaniu kolejne odbędzie się w ciągu 5 dni, przysługuje Państwu zniżka na drugie sprzątanie. Jej wysokość jest zależna od powierzchni czyszczonej przestrzeni. 
  • Jeśli nasza współpraca  trwa 12 miesięcy i w tym okresie przynajmniej 12 razy sprzątaliśmy w Państwa lokalu, to z przyjemnością zaproponujemy spersonalizowaną obniżoną ofertę na kolejne 12 miesięcy. 
  • Klientom, którzy korzystają z naszych usług 4 razy w miesiącu przysługuje wyjątkowy prezent.
  • Jeśli sprzątamy u Państwa częściej niż raz w tygodniowo, to cena zostanie dobrana indywidualnie. 

Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie w zależności od potrzeb i oczekiwań naszych klientów. Zapraszamy serdecznie do skorzystania z kreatora usług na naszej stronie internetowej oraz do zapoznania się z pełną ofertą usług świadczonych przez firmę Polished Cleaning Services

Tanie sprzątanie Wesoła

Tanie sprzątanie Wesoła