Tanie sprzątanie Wilanów

Zapraszamy!

Zadzwoń +48 507 979 013

lub napisz [email protected]

Tanie sprzątanie Wilanów

Tani serwis sprzątający Wilanów

Tanie sprzątanie serwis Wilanów

Profesjonalny serwis sprzątający tanio Wilanów

Firma sprzątająca tanio Wilanów
Profesjonalna firma sprzątająca tanio Wilanów

Potrzebujesz profesjonalnej firmy sprzątającej, która obejmie obowiązek oczyszczenia remontowanej powierzchni? Może tymczasowo brakuje ci sił na domowe obowiązki? Szukasz ekspertów, którzy zajmą się twoim miejscem pracy? A może po prostu chcesz poświęcić więcej czasu na swoje hobby? Polished Cleaning Services jest firmą, która wyjdzie naprzeciw potrzebom twoim i twojego otoczenia. Konkurencyjne ceny sprawiają, że jesteśmy jednym z najlepiej rozwijających się przedsiębiorstw na rynku w zakresie sprzątania różnorodnych przestrzeni. Nasi pracownicy dysponują fachową wiedzą o środkach czystości, wykorzystywanych technologiach oraz szkoleni są z zakresu zdolności zrozumienia potrzeb naszych klientów. Posiadamy również szereg zniżek lojalnościowych dla naszych klientów!

  • Jeśli po pierwsze sprzątaniu kolejne odbędzie się w ciągu 5 dni, przysługuje Państwu zniżka na drugie sprzątanie. Jej wysokość jest zależna od powierzchni czyszczonej przestrzeni. 
  • Jeśli nasza współpraca  trwa 12 miesięcy i w tym okresie przynajmniej 12 razy sprzątaliśmy w Państwa lokalu, to z przyjemnością zaproponujemy spersonalizowaną obniżoną ofertę na kolejne 12 miesięcy. 
  • Klientom, którzy korzystają z naszych usług 4 razy w miesiącu przysługuje wyjątkowy prezent.
  • Jeśli sprzątamy u Państwa częściej niż raz w tygodniowo, to cena zostanie dobrana indywidualnie. 
Tanie sprzątanie Wilanów

Tanie sprzątanie Wilanów