Tanie sprzątanie Żyrardów

Zapraszamy!

Zadzwoń +48 507 979 013

lub napisz [email protected]

Tanie sprzątanie Żyrardów

Tani serwis sprzątający Żyrardów

Tanie sprzątanie serwis Żyrardów

Profesjonalny serwis sprzątający tanio Żyrardów

Firma sprzątająca tanio Żyrardów
Profesjonalna firma sprzątająca tanio Żyrardów

Witamy na stronie internetowej firmy Polished Cleaning Services! Zajmujemy się kompleksowo świadczeniem usług z zakresu sprzątania. Posprzątamy twoje mieszkanie, apartament, dom, zajmiemy się dbaniem o twoją przestrzeń biurową i lokali komercyjnych czy sprzątaniem po remontowym i na placach budowy. Gwarantujemy wysoką jakość sprzątania, szybki kontakt. Działamy całodobowo! W  Polished Cleaning Services, którzy chętnie zajmą się utrzymaniem czystości za ciebie. Jeżeli potrzebujesz sprawdzonej firmy, która może świadczyć usługi sprzątające zarówno w twoim domu, jak i w twoim biurze, postaw na Polished Cleaning Services. Dla nas nie ma znaczenia, gdzie przebywasz, ponieważ działamy całodobowo nie tylko w Warszawie, ale także świadczymy usługi dla mieszkańców Żyrardowa.  Posiadamy również szereg zniżek lojalnościowych dla naszych klientów!

  • Jeśli po pierwsze sprzątaniu kolejne odbędzie się w ciągu 5 dni, przysługuje Państwu zniżka na drugie sprzątanie. Jej wysokość jest zależna od powierzchni czyszczonej przestrzeni. 
  • Jeśli nasza współpraca  trwa 12 miesięcy i w tym okresie przynajmniej 12 razy sprzątaliśmy w Państwa lokalu, to z przyjemnością zaproponujemy spersonalizowaną obniżoną ofertę na kolejne 12 miesięcy. 
  • Klientom, którzy korzystają z naszych usług 4 razy w miesiącu przysługuje wyjątkowy prezent.
  • Jeśli sprzątamy u Państwa częściej niż raz w tygodniowo, to cena zostanie dobrana indywidualnie. 

 

Tanie sprzątanie Żyrardów

Tanie sprzątanie Żyrardów