Kompleksowe sprzątanie po budowie w Warszawie

Jeśli szukasz profesjonalnej firmy, która skutecznie i szybko przeprowadzi sprzątanie po budowie, Warszawa to natomiast miejsce, w którym znajduje się nieruchomość, zapraszamy do skorzystania z naszych usług. Polished Cleaning Services od lat z sukcesem świadczy usługi sprzątające dla klientów ze stolicy oraz okolicznych miejscowości. Kierujemy ofertę do osób indywidualnych oraz przedsiębiorstw i instytucji, a zwłaszcza deweloperów czy firm budowlanych. Sprzątamy po remontach i budowach domów, mieszkań, obiektów handlowych, lokali usługowych, biur, apartamentów, segmentów, bloków oraz innych budynków.
W pracy wykorzystujemy wyłącznie nowoczesne, wysokiej jakości środki chemiczne oraz akcesoria, niedostępne w powszechnej sprzedaży. Dysponujemy też profesjonalnymi urządzeniami i maszynami do sprzątania. Pozwalają one na szybkie, efektywne, a także bezpieczne usunięcie różnego rodzaju zabrudzeń. Zapewniamy terminową, możliwie najszybszą realizację prac. Świadczymy również usługi w trybie ekspresowym. Dzięki dodatkowej liczbie specjalistów są one wykonywane w czasie przynajmniej o połowę krótszym.
Pełen profesjonalizm udostępnianych przez nas usług potwierdza szerokie grono zadowolonych klientów, a także liczne certyfikaty. Gwarantujemy bardzo staranne wykonanie każdego zadania. Wybierając naszą firmę, zyskują Państwo pewność, że prace zostaną przeprowadzone skutecznie i sprawnie, bez wyrządzenia szkód, np. porysowania powierzchni, czy innych uszkodzeń. Zapewniamy też wywóz odpadów.

Skuteczne sprzątanie po budowie Warszawa

Zajmujemy się kompleksowymi pracami porządkowymi w nowo powstałych lub remontowanych budynkach. Wykonujemy sprzątanie powierzchni wspólnych, które obejmuje m.in. mycie schodów, korytarzy, balustrad, parapetów wewnętrznych, okien po wewnętrznej stronie, portali windowych, kaloryferów oraz zewnętrznej strony opraw oświetleniowych.
Realizujemy także usługi sprzątania w lokalach mieszkalnych. W zakres naszych prac wchodzi m.in. mycie okien od wewnątrz wraz z futrynami, okuciami i klamką, czyszczenie kaloryferów i podejść, parapetów, balustrad oraz powierzchni typu gres na tarasach i balkonach. Ponadto myjemy lampy na balkonach, drzwi wejściowe z klamką, okuciami i futryną, a także osprzęt elektryczny, wentylacyjny i wodno-kanalizacyjny, w tym również tablice, włączniki, gniazda, podejścia wodno-kanalizacyjne i rewizje.
Sprzątanie po budowach w Warszawie obejmuje przede wszystkim maszynowe czyszczenie wszystkich powierzchni płaskich, np. z gresu, wylewek, jak również usuwanie zaschniętej farby. Eliminujemy pozostałości kleju i zaprawy, efektywnie usuwamy nagromadzony brud, kurz oraz pył ze wszystkich zakątków inwestycji.
Wykonujemy też sprzątanie garaży. Zakres prac w tym przypadku obejmuje m.in. maszynowe mycie posadzek oraz zabezpieczanie ich specjalistycznymi preparatami, czyszczenie korytek odprowadzających wodę, ścian i bram wjazdowych. Zapewniamy ponadto oczyszczanie gaśnic i gablot hydrantów oraz orurowania wodno-kanalizacyjnego i kanałów wentylacji. Zapraszamy do skorzystania z usług!